Sklep afterdive

Agnieszka Hrynkiewicz

Dyrektor Zarządzająca

Z Santi związana jest od 2011 roku a swoją pracę zaczynała jako Kierownik w dziale serwisu. Po dość krótkim czasie objęła stanowisko dyrektora handlowego a od 2016 roku jest Dyrektor Zarządzającą, odpowiedzialną za działania wszystkich działów w naszej firmie, począwszy od logistyki i produkcji, na sprzedaży skończywszy, oraz za całokształt współpracy z siecią dystrybutorów i dilerów Santi.

Bio

W swojej pracy Agnieszka kieruje się przede wszystkim wartościami firmy, jakimi są lojalność, kreatywność, innowacyjność i uczciwość. Te wartości stara się budować i wzmacniać w zespole oraz wśród swoich podległych klientów, kładąc duży nacisk na życzliwość i poczucie sprawiedliwości oraz integrację i dobre relacje w zespole. Wiele zadań związanych z codzienną pracą i obsługą klientów przeplata się w jej pracy z budowaniem planów i strategii na dalszy rozwój w ścisłej współpracy z zarządem firmy.

 

Agnieszka bardzo lubi swoją pracę w Santi za możliwość pracy z fajnym, zgranym zespołem pracowników i klientów, możliwość podróżowania, ogromną zdobytą przez wiele lat wiedzę na temat rynku, co roku nowy potencjał rozwoju i możliwość realizacji własnych pomysłów. Wielką satysfakcję daje jej obserwacja ich efektów, które widać zazwyczaj dość szybko oraz wdzięczność klientów za to co wspólnie robimy w branży nurkowej.

 

W czasie wolnym Agnieszka lubi przebywać na łonie natury, nad jeziorem i w lesie. Uwielbia zbierać grzyby, jeździć na nartach, chodzić na długie spacery ze swoim psem oraz spędzać czas z przyjaciółmi, najlepiej na wspólnym gotowaniu. Agnieszka jest też członkiem rodzinnego zespołu muzycznego, w którym śpiewa i gra na perkusji. Największą pasją Agnieszki są podróże, poznawanie nowych kultur i miejsc, lokalnego jedzenia oraz zwiedzanie ciekawych miast, miejsc i zabytków. Jej marzeniem jest długa podróż camperem do wszystkich stanów USA.

Skoro jesteś na tej stronie, zdajesz sobie już sprawę, że Santi przetwarza Twoje dane osobowe. Jeżeli interesują Cię szczegóły tych procesów albo informacja o Twoich prawach, czytaj dalej.Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.