Sklep afterdive

Misja Santi: SANTI propaguje i popularyzuje nurkowanie techniczne wśród nurków na całym świecie. Wykraczamy poza utarte schematy i technologiczne ograniczenia. Najważniejsze jest bezpieczeństwo i komfort nurka. Najwyższa jakość naszych produktów im to zapewnia.

Wizja Santi: Pozycja światowego Lidera w dostarczaniu najlepszego na świecie sprzętu do nurkowań technicznych na całym świecie.

Wartości: Wiarygodność, Bezpieczeństwo, Innowacja, Uczciwość, Pasja.

SANTI jest współzałożycielem i jednym z głównych organizatorów jednej z najważniejszych konferencji dla nurków technicznych na świecie.

 

To wyjątkowe wydarzenie odbywa cyklicznie, co dwa lata w Gdyni i przy każdej edycji gromadzi setki uczestników i najwybitniejszych prelegentów z całego świata.

Najbliższa konferencja odbędzie się w 2019 roku

 

Więcej informacji na stronie www.baltictech.com

W trakcie konferencji poruszanych jest wiele bieżących i ciekawych tematów . Odbywają się także wykłady, warsztaty i panele dyskusyjne.

 

Wydarzenie to jest okazją do spotkań, dyskusji, nawiązywania nowych kontaktów biznesowych dla nurków z całego świata, co znacząco przyczynia się do rozwoju międzynarodowej społeczności nurków.

Inne konferencje techniczne - SANTI bierze czynny udział w wielu konferencjach technicznych, które służą integracji społeczności, rozwojowi handlu i dyskusji nad prawodawstwem dotyczącym nurkowania i bezpieczeństwa nurkowania. Misją SANTI jest szerzenie wiedzy i dzielenie się najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie nurkowania technicznego, które zyskują coraz większą popularność w środowisku nurkowym.

 

Za każdym razem staramy się wspierać organizatorów, oferując nasze produkty do testów, słuchać ich opinii i dzielić się doświadczeniami. Współpraca z jednostkami badawczo-rozwojowymi (MW).

 

SANTI współpracuje w zakresie badań i rozwoju nurków:

  • Krajowy rejestr statków
  • Podwodny zakład Akademii Marynarki Wojennej
  • Nurkowie i płetwonurkowie Centrum Szkoleniowe Wojska Polskiego w Gdyni

Pojąć głębię

SANTI wspiera innowacyjny program nurkowania „Pojąć Głębię”, którego celem jest wzmacnianie niezależności, poczucia własnej wartości i pewności siebie u osób niepełnosprawnych intelektualnie poprzez nurkowanie o charakterze rehabilitacyjnym i terapeutycznym. Każdy może się przyłączyć, wesprzeć projekt i pomóc zdolnym członkom spółdzielni „Pojąć Głębię”

https://wspieram.to/pojacglebie

Ekspedycje

SANTI Odnaleźć Orła

„SANTI odnaleźć Orła” to długofalowy projekt mający doprowadzić do odnalezienia wraku okrętu i rozwikłania zagadki zatonięcia ORP Orzeł.

 

Załogę poszukiwawczą stanowi czterech nurków, dwóch hydrografów oraz dwóch historyków. Pierwszym jego etapem – w czerwcu 2014r. – była wyprawa na Morze Północne celem sprawdzenia potencjalnych pozycji zatonięcia Orła.

2014

2015

2016

2017

www.santiodnalezcorla.pl

Sedna

SANTI wspiera wyprawę SEDNA zapewniając całej ekipie suche skafandry oraz ocieplacze z kolekcji Ladies First.

 

Wierzymy, że bezpieczny sprzęt i świetne umiejętności przyniosą zaskakujące rezultaty. Ekspedycja Sedna to 100 dniowa wyprawa grupy 10 pasjonatek nurkowania. Ma na celu zwrócenie szczególnej uwagi na zanik lodowców na Grenlandii.

 

Działania Sedna poprzez przekazywanie wiedzy zarówno naukowej jaki i rdzennych mieszkańców tamtego rejonu mają być „wezwaniem do aktywności” obywateli świata, w tym młodzieży w walce z globalnym ociepleniem oraz skutkami jaki ma ono wpływ na arktyczny ekosystem.

 

Nazwa Sedna pochodzi od Eskimoskiej bogini morza, a jej uczestniczki – same kobiety chcą być inspiracją dla innych do podążania za własnymi marzeniami, nawet jeśli są one trudne do zrealizowania.

Promo

Sedna epic

Arctic Ladies Wear

Meet an Innovator - Susan R. Eaton

www.sednaepic.com
Skoro jesteś na tej stronie, zdajesz sobie już sprawę, że Santi przetwarza Twoje dane osobowe. Jeżeli interesują Cię szczegóły tych procesów albo informacja o Twoich prawach, czytaj dalej.Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.