Sklep afterdive

Misja Santi: SANTI propaguje i popularyzuje nurkowanie techniczne wśród nurków na całym świecie. Wykraczamy poza utarte schematy i technologiczne ograniczenia. Najważniejsze jest bezpieczeństwo i komfort nurka. Najwyższa jakość naszych produktów im to zapewnia.

Wizja Santi: Pozycja światowego Lidera w dostarczaniu najlepszego na świecie sprzętu do nurkowań technicznych na całym świecie.

Wartości: Wiarygodność, Bezpieczeństwo, Innowacja, Uczciwość, Pasja.

SANTI jest współzałożycielem i jednym z głównych organizatorów jednej z najważniejszych konferencji dla nurków technicznych na świecie.

 

To wyjątkowe wydarzenie odbywa się cyklicznie, co dwa lata w Gdyni i przy każdej edycji gromadzi setki uczestników i najwybitniejszych prelegentów z całego świata.

Najbliższa konferencja odbędzie się w 2022 roku

 

Więcej informacji na stronie www.baltictech.com

W trakcie konferencji poruszanych jest wiele bieżących i ciekawych tematów . Odbywają się także wykłady, warsztaty i panele dyskusyjne.

 

Wydarzenie to jest okazją do spotkań, dyskusji, nawiązywania nowych kontaktów biznesowych dla nurków z całego świata, co znacząco przyczynia się do rozwoju międzynarodowej społeczności nurków.

Inne konferencje techniczne - SANTI bierze czynny udział w wielu konferencjach technicznych, które służą integracji społeczności, rozwojowi handlu i dyskusji nad prawodawstwem dotyczącym nurkowania i bezpieczeństwa nurkowania. Misją SANTI jest szerzenie wiedzy i dzielenie się najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie nurkowania technicznego, które zyskują coraz większą popularność w środowisku nurkowym.

 

Za każdym razem staramy się wspierać organizatorów, oferując nasze produkty do testów, słuchać ich opinii i dzielić się doświadczeniami. Współpraca z jednostkami badawczo-rozwojowymi (MW).

 

SANTI współpracuje w zakresie badań i rozwoju nurków:

  • Krajowy rejestr statków
  • Podwodny zakład Akademii Marynarki Wojennej
  • Nurkowie i płetwonurkowie Centrum Szkoleniowe Wojska Polskiego w Gdyni

Ekspedycje

SANTI Odnaleźć Orła

„SANTI odnaleźć Orła” to długofalowy projekt mający doprowadzić do odnalezienia wraku okrętu i rozwikłania zagadki zatonięcia ORP Orzeł.

 

Załogę poszukiwawczą stanowią nurkowie, hydrografowie oraz historycy. Pierwszym jego etapem – w czerwcu 2014r. – była wyprawa na Morze Północne celem sprawdzenia potencjalnych pozycji zatonięcia Orła.

2014

2015

2016

2017

www.santiodnalezcorla.pl

Sedna

W latach 2014 – 2018 SANTI wspierało wyprawę SEDNA, zapewniając całej ekipie suche skafandry, ocieplacze z kolekcji Ladies First oraz systemy grzewcze. Sprzęt SANTI pozwolił na bezpieczne nurkowanie w arktycznych wodach i realizację badań.

 

W latach 2014 – 2018 ekipa ekspedycji Sedna zajęła się problem, jakim jest zanik lodowców i nurkowała na Grenlandii. Wyniki swoich badań przełożyła na programy edukacyjne.

 

Działania Sedna takie jak przekazywanie wiedzy zarówno naukowej jak i rdzennych mieszkańców tamtego rejonu było „wezwaniem do aktywności” obywateli świata, w tym młodzieży w walce z globalnym ociepleniem oraz skutkami jaki ma ono wpływ na arktyczny ekosystem. Sedna dotarła do Eskimosów i przez te wszystkie lata przekazywała im wiedzę na temat sposobów przeciwdziałania zmianom społecznym oraz klimatycznym w ich społecznościach.

 

Nazwa Sedna pochodzi od Eskimoskiej bogini ssaków morskich, a jej uczestniczki – same kobiety chcą być inspiracją dla innych do podążania za własnymi marzeniami, nawet jeśli są one trudne do zrealizowania.

Promo

Sedna epic

Arctic Ladies Wear

Epic Expedition

www.sednaepic.com

Baltic Circle Diving

Celem Baltic Circle Diving jest ukazanie walorów niezwykłych regionów: skandynawskiego i bałtyckiego poprzez podróżowanie i nurkowanie.

W 2019 roku Tiffany Norberg i Edd Stockdale (założyciele Baltic Circle Diving) zorganizowali wyprawę dookoła Morza Bałtyckiego, promując najważniejsze miejsca do nurkowania oraz pokazując techniki przydatne do nurkowania w zimnych wodach. Każdy z nurków mógł dołączyć i nurkować razem z nimi w: Szwecji, Norwegii, Finlandii, Estonii, na Łotwie, na Litwie, w Polsce, Niemczech czy w Danii. Santi wspiera Baltic Circle Diving zapewniając im niezbędny sprzęt.

Więcej o Baltic Circle Diving

  

www.balticcirclediving.com

Box Ki Sin Exploration Project

Box Ki Sin Exploration Project rozpoczął się w 2016 roku dzięki Bartoszowi Buszko, który rok wcześniej odkrył jaskinię Box Ki Sin.

Zamiarem projektu jest dalsza eksploracja jaskini, pozyskanie nowych danych w celu wykonania bardzo dokładnej mapy oraz odnalezienie połączeń z sąsiednimi systemami. W projekcie bierze udział międzynarodowa ekipa. SANTI wspiera Box Ki Sin Exploration Project dostarczając uczestnikom sprzęt nurkowy, odzież afterdive oraz zapewniając im wsparcie serwisowe w Meksyku.

Więcej o projekcie

www.facebook.com/BOXKISIN
Skoro jesteś na tej stronie, zdajesz sobie już sprawę, że Santi przetwarza Twoje dane osobowe. Jeżeli interesują Cię szczegóły tych procesów albo informacja o Twoich prawach, czytaj dalej.Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.