Sklep afterdive

Jakub Janowicz

Opiekun rynku PL, Kierownik CS Warszawa

Pracuje w naszym oddziale i Santi CS w Warszawie od 2013 roku. Jako aktywny nurek i osoba doświadczona w branży jeszcze przed podjęciem pracy w Santi, Kuba dostał nowatorskie zadanie zbudowania idei Santi Concept Store od podstaw w sensie prowadzenia sklepu oraz show room Santi w Warszawie, ustawienia optymalnych warunków współpracy z dilerami w Polsce oraz tego jak CS może wspierać także ich pracę. Kuba zajmuje się współpracą ze wszystkimi dilerami Santi oraz Avatar w Polsce, centrami testowymi oraz wsparciem współpracy z miejscami nurkowymi w Polsce. Aktywnie uczestniczy we wszystkich targach i imprezach demodays, których organizację nadzoruje.

Bio

Kuba to osoba która świetnie potrafi zmotywować sam siebie do każdej pracy, pomysłu, inicjatywy, celu czy aktywności. Jest wulkanem energii i pomysłów i lubi przechodzić od słów do czynów stąd często rozmawia i konsultuje swoją pracę z zarządem i pracownikami w Gdyni. Kuba jest ekspertem w obsłudze klienta detalicznego, doskonale zna techniki doboru sprzętu, ma dużą wiedzę ekspercką także w ramach innych niż Santi produktów dostępnych obecnie na rynku.

 

Kuba ceni sobie pracę w Santi za relacje z ludźmi, wyzwania i możliwość bezpośredniego wpływu na kształt swojej pracy.

 

W wolnych od pracy w chwilach najbardziej lubi spędzać czas z córką, nurkować i jeździć na deskorolce, ale jak sam też przyznaje jego pasją jest także praca. To właśnie córka i praca dają jego życiu prawdziwy sens i satysfakcję.

 

Uwierzcie lub nie, ale marzeniem Kuby jest lot w kosmos – dalej się nie da. Być może w skafandrze Silver Moon.

Skoro jesteś na tej stronie, zdajesz sobie już sprawę, że Santi przetwarza Twoje dane osobowe. Jeżeli interesują Cię szczegóły tych procesów albo informacja o Twoich prawach, czytaj dalej.Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.