Sklep afterdive

Letni Ladies First

scroll down

zobacz specyfikację produktu

komfort i stylowy wygląd

Galeria

specyfikacja

Lekki, elastyczny i ergonomiczny ocieplacz letni to wygodny produkt dla nurkujących kobiet.

 

Wykonany w górnej części z czarnej dzianiny Primaloft oraz polarowej dzianiny kontrastowej z grafitowymi wzmocnieniami, która użyta została z tyłu nogawek, ich dolnej części z przodu, a także na rękawach. 

 

Podkrój szyi wykończony został stójką, dół rękawów mankietem z dodatkową gumką, która użyta w szerszej wersji także u dołu nogawek zapobiega ich podciąganiu przy ubieraniu skafandra. Dodatkowo w ocieplaczu znajdziemy dwie cięte kieszenie z przodu. Część szwów wykończona została kontrastową nicią, która zwracając uwagę na detale kroju podkreśla kobiece kształty.

 

Produkt oznakowany logo Ladies First z przodu i na rękawie oraz nadrukowanym odblaskowym logo SANTI Ladies First z boku prawej nogawki.

 

Ocieplacz przeznaczony do nurkowań w ciepłych wodach, na lato lub jako uzupełnienie grubszego ocieplacza w okresach przejściowych.

Skoro jesteś na tej stronie, zdajesz sobie już sprawę, że Santi przetwarza Twoje dane osobowe. Jeżeli interesują Cię szczegóły tych procesów albo informacja o Twoich prawach, czytaj dalej.Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.