Sklep afterdive

Łukasz Chłopecki

Dyrektor ds. OnDuty

Pracuje w Santi od 2012 roku i przez ten czas jego ścieżka zawodowa zmieniała się już kilka razy, gdyż w Santi staramy się wspierać rekrutację wewnętrzną. Łukasz zaczął pracę u nas jeszcze jako student na stanowisku pracownika produkcji a potem asystenta szefa produkcji. Dziś pełni funkcję Brand Managera dla SantiOnDuty (praca z klientami z sektora militarnego oraz służb publicznych) oraz marki AVATAR, jako marki siostrzanej w naszej organizacji sprzedaży.

Bio

W swoje pracy Łukasz kieruje się zasadą, że wszystko da się ogarnąć. Szybko się uczy, nie boi się podejmowania wyzwań handlowych i organizacyjnych. Jest dobry w zestawieniach, analizach i syntezach wielu zadań które są przed nim stawiane. Sam chętnie znajduje i proponuje własne rozwiązania.

 

Łukasz przyznaje, że lubi swoją pracę u nas za to, że ciągle coś się dzieje, nie ma nudy. Firma daje fajne możliwości rozwoju i dobrą atmosferę. Ceni sobie możliwość pracy z ludźmi z pasją, ale i dla ludzi z pasją.

 

W wolnym czasie Łukasz spełnia się w kilku pasjach, którymi są, motoryzacja, ASG i strzelanie z ostrej amunicji, wędkarstwo, gra na saksofonie, jazda motocyklem, squash, gry FPS oraz gra w pokera. Sam przyznaje jednak, że być może na pierwszym miejscu jest „chill” w ogródku z rodzinką i przyjaciółmi oraz grillowanie i to właśnie rodzina daje mu największą satysfakcję i spełnienie.

 

Marzenie Łukasza to podróże - być przynajmniej raz na każdym z kontynentów!

Skoro jesteś na tej stronie, zdajesz sobie już sprawę, że Santi przetwarza Twoje dane osobowe. Jeżeli interesują Cię szczegóły tych procesów albo informacja o Twoich prawach, czytaj dalej.Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.