Sklep afterdive

Mariusz Niemczycki

Kierownik działu R&D

Pracę w Santi rozpoczął w 2017 jako inżynier i naszym dziale technicznym R&D. Jako sprawny i doświadczony inżynier pracuje obecnie na stanowisku kierownika tego działu, prowadząc pracę zespołu odpowiedzialnego za produkcję systemów grzewczych, baterii oraz nowych projektów technologicznych związanych z elektroniką i elektryką.

Bio

Mariusz jest w pracy skrupulatny i opanowany. Prowadzi harmonogram prac zespołu, nadzoruje zakupy podzespołów i części produkcyjnych ale także sam wykonuje całą gamę czynności operacyjnych w produkcji wszystkich naszych produktów grzewczych.

 

Ceni swoją pracę, jak wielu z nas przede wszystkim za wiele nowych wyzwań każdego dnia, za możliwość realizacji spraw które czasem mogą wydawać się niemożliwe i dni pełne niespodzianek. Czuje satysfakcję zawsze, gdy założony plan się spełnia.

 

W swoim czasie wolnym Mariusz jest muzykiem, gra w zespole na perkusji oraz słucha dużo muzyki. Jego pasją są także książki.

 

Marzeniem Mariusza jest podróż luksusowym, wielkim statkiem dookoła świata oraz wychowanie swoich dzieci na mądrych ludzi.

Skoro jesteś na tej stronie, zdajesz sobie już sprawę, że Santi przetwarza Twoje dane osobowe. Jeżeli interesują Cię szczegóły tych procesów albo informacja o Twoich prawach, czytaj dalej.Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.