Sklep afterdive

SANTI bierze udział w kampanii reklamowej SEIKO Prospex Ice Diver w USA

W lutym 2021, SANTI wzięło udział w kampanii reklamowej, prezentującej zegarek nurkowy SEIKO Prospex Ice Diver w mroźnych warunkach na zamarzniętym jeziorze Michigan w Stanach Zjednoczonych.

 

SANTI wzięło udział w kampanii reklamowej SEIKO - japońskiego producenta zegarków z siedzibą w Chūō w Tokio założoną w 1881 roku. Kampania reklamowa prezentowała nowy zegarek nurkowy Seiko Prospex Ice Diver na zmarzniętym jeziorze Michan w USA. Na tę okoliczność firma SANTI wyprodukowała specjalne suche skafandry nurkowe, ocieplacze grzewcze oraz rękawice grzewcze, które umożliwiły zespołowi nurków spędzenie pod lodem do 90 minut. Podczas sesji zdjęciowej nurkowie używali skafandrów SANTI, które przyczyniły się do nadania sesji profesjonalnego charakteru.

 

     

Nurkowanie w zimnych wodach nie jest bezpieczne bez suchego skafandra i systemu grzewczego. Cieszymy się, że dzięki naszym skafandromi systemu grzewcze nurkowie byli bezpieczni pod lodem w tak trudnychi mroźnych warunkach oraz umożliwiło im to wykonanie profesjonalnych zdjęć.

 

„Nie mogę wykonywać swojej pracy i myśleć kreatywnie, jeśli jest mi zimno lub mokro. Dlatego polegam na najlepszym sprzęcie w najtrudniejszych warunkach, a suche kombinezony Santi zawsze były niezawodne, wygodne i wyglądały świetnie! Temperatura powietrza wynosiła -10C - -6C, a wody 2C, więc byliśmy ubrani w ocieplacze grzewcze SANTI Flex 2.0 i rękawice grzewcze, aby utrzymać ciepło i komfort w wodzie. W ten sposób mogliśmy pozostać pod wodą dłużej i stworzyć kilka niesamowitych obrazów.”- Becky Schott

 

„SANTI zawsze produkuje wysokiej jakości kombinezony i ocieplacze, a w przypadku tego projektu potrzebowaliśmy perfekcji. Dbałość SANTI o szczegóły i upewnienie się, że kombinezony i logo są dokładnie takie, jak chcieliśmy, była ponad wszystko. Wszystkie kombinezony wyglądały olśniewająco i bezbłędnie spisywały się w niskich temperaturach. Użyliśmy również systemu suchych rękawic Smart Seal, który jest naprawdę prosty w konfiguracji i łatwy w użyciu. Te niestandardowe kombinezony naprawdę pomogły stworzyć świetny wygląd zespołu” – Becky Schott

 

Suchy Skafander Nurkowy SANTI E.LITE
Skafandry E.Lite to skafandry rekomendowane do wszystkich rodzajów nurkowań, w szczególności technicznych, jaskiniowych i wrakowych, ze względu na materiał z jakiego są wykonane oraz zabezpieczenie najbardziej newralgicznych i narażonych na przetarcia miejsc. Wodoszczelny zamek z przodu kryty jest dodatkową plisą zamykaną na zamek plastikowy.

 

Ocieplacz grzewczy SANTI FLEX 2.0
Aby zapewnić optymalny komfort termiczny podczas nurkowania w lodowatej wodzie, nurkowie mieli na sobie ocieplacz grzewczy SANTI FLEX 2.0, który posiada wydajne przewody grzewcze, dzięki czemu większość wytworzonego ciepłaprzekazywana była bezpośrednio na ciało nurka. Ocieplacz jest lekki i elastyczny, co dodatkowo zwiększa komforta wysokiej klasy jakość materiału Climashield Contur z dodatkowym dociepleniem klatki piersiowej zapewnia pełnąelastyczność materiału na każdej płaszczyźnie co przekłada się na wyjątkową mobilność i mniejszą objętość.

 

     

 

SANTI SmartSystem
SANTI SmartGloves System to system samodzielnego montażu suchych rękawic, kompatybilny z systemem pierścieni SANTI SmartSeals. Jego główną zaletą jest giętkość, która pozwala nurkowi na łatwość zakładania i zdejmowania rękawic, swobodną obsługę sprzętu oraz dotarcie do trudno dostępnych miejsc podczas nurkowania. Ponadto, dzięki swojej elastyczności System może być używany przez nurków o każdym rozmiarze ręki. SANTI SmartSystem charakteryzuje się wyjątkowo dużą powierzchnią uszczelniającą, a także wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne.

 

Więcej zdjęć wkrótce!

 

Kontakt:
Agnieszka Szymczyk, Specjalista ds. marketingu, Santi Sp z o o
e-mail: marketing@santidiving.com
tel.: +48 608 284 419
www.santidiving.com

 

Skoro jesteś na tej stronie, zdajesz sobie już sprawę, że Santi przetwarza Twoje dane osobowe. Jeżeli interesują Cię szczegóły tych procesów albo informacja o Twoich prawach, czytaj dalej.Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.