Sklep afterdive

SANTI Termozawór 303

Nowość w ofercie

Czekaliśmy na ten dzień! Z przyjemnością przedstawiamy nowy, innowacyjny produkt w naszej ofercie - SANTI Termozawór 303, który stanowi przejście pomiędzy zewnętrzną baterią, a elementami systemu grzewczego znajdującego się pod suchym skafandrem. Zastępuje on standardowy zawór dodawczy, gdyż w odróżnieniu od konektora spełnia jednocześnie dwie funkcje, zaworu dodawczego i zintegrowanego konektora.

 

Nowy SANTI Termozawór 303 posiada obrotową głowicę, która jest nowatorskim rozwiązaniem w technologii projektu termozaworów. Jego olbrzymią zaletą jest umieszczenie kabla ze złączem E/O w pozycji do dołu, przy jednoczesnej możliwości obrócenia głowicy o 270 stopni, co umożliwia bezproblemowe podłączenie kabla baterii zarówno w pozycji króćca do prawej, jak i lewej strony. Termozawór „standardowy”, którego zasięg obrotu wynosi jedynie 90 stopni, przy bezproblemowym jego użyciu przez nurków backmountowych, stosowany przez nurków sidemountowych powoduje konieczność skierowania kabla zasilającego ku górze, w celu umożliwienia pozycjonowania króćca zaworu do prawej strony. Nowy zakres obrotu całkowicie eliminuje takie sytuacje. Można więc nowy termozawór nazwać projektem niezwykle uniwersalnym w swoim zastosowaniu.

 

Szczegóły:

  • posiada obrotową głowicę (kąt 270°), wyposażoną w złącze średniego ciśnienia
  • ruchoma głowica zapewnia swobodę w optymalnym i wygodnym dla użytkownika ułożeniu przewodu bateryjnego (E/O cord) i wężyka
  • zawiera dwa złącza elektryczne po przeciwległych stronach przewodu - złącze  do podłączenia z baterią przystosowane do pracy w wodzie (standard E/O cord) oraz złącze wodoszczelne do podłączenia elementu grzewczego wyłącznie firmy SANTI
  • element dedykowany do pracy z zasilaniem bateryjnym o napięciu nie wyższym niż 12V
  • łączna długość przewodu wraz z wtykami – około 55cm
  • zestaw zawiera dwuczęściową nakrętkę
  • przystosowany do średnicy otworów firmy „APEKS” i „SI TECH”

 

Skontaktuj się z lokalnym dealerem i dowiedz się, kiedy możesz zamówić nowy Termozawór 303 - link

Skoro jesteś na tej stronie, zdajesz sobie już sprawę, że Santi przetwarza Twoje dane osobowe. Jeżeli interesują Cię szczegóły tych procesów albo informacja o Twoich prawach, czytaj dalej.Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.