Sklep afterdive

Serwis

Nasza firma kładzie duży nacisk na profesjonalny serwis naszych produktów z zachowaniem najwyższej jakości obsługi klienta.

 

Bezustannie budujemy i polepszamy nasze standardy serwisowe, a także poszerzamy zakres naszych usług oraz liczbę autoryzowanych placówek serwisowych na całym świecie, tak by użytkownicy z nawet najdalszych zakątków świata mogli korzystać z naszych usług.

 

Jeżeli chcesz wysłać swój sprzęt do serwisu Santi, kliknij na zakładkę po lewej stronie, która pokieruje cię do najbliższego autoryzowanego punktu serwisowego. Zanim wyślesz swój sprzęt, skontaktuj się z wybranym punktem w celu omówienia wszystkich szczegółów wysyłki oraz niezbędnych dokumentów.

 

Pamiętaj zawsze o poprawnym i kompletnym wypełnieniu formularza serwisowego.

 

Adres centrum serwisowego w Polsce:

Oddział serwisowy SANTI Polska

Adres: ul. Ogrodników 11, 84-240 Reda

Email: serwis@santidiving.com

+48 693 418 011

 

Szanowni klienci,

w związku z przerwą wakacyjną w okresie od 24.07 do 06.08 dział serwisu będzie zamknięty. Informuje, iż serwisy przyjmowane do dnia 15 lipca będą realizowane maksymalnie do dnia 24 lipca (za wyjątkiem serwisów trudnych i miarowych).

Serwisy dostarczone po 15 lipca będą realizowane dopiero po powrocie .

Jednocześnie informujemy aby nie dokonywać wysyłek serwisów w okresie przerwy wakacyjnej gdyż placówka będzie zamknięta i paczki nie będą przyjmowane.

Z góry przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Skoro jesteś na tej stronie, zdajesz sobie już sprawę, że Santi przetwarza Twoje dane osobowe. Jeżeli interesują Cię szczegóły tych procesów albo informacja o Twoich prawach, czytaj dalej.Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.