Sklep afterdive

Agnieszka Zagórska

Specjalista ds. zakupów i spedycji

Pracuje w Santi od 2017 roku i dołączyła do zespołu jaki specjalista ds. obsługi klienta. Jej doświadczenie jako aktywnej divemasterki i instruktorki nurkowania, pasja i miłość do naszej branży i wcześniejsze doświadczenia wykorzystaliśmy w pracy z dilerami direct, wyjaśnianiem i obsługą zamówień od dilerów, poszukiwaniem możliwości rozwoju i współpracy w naszej sieci sprzedaży. Dziś Agnieszka, po drobnych zmianach w naszej organizacji pełni rolę Kierownika Concept Store w Gdyni (obsługa klientów detalicznych i dilerów) oraz administratora i zarządcy naszej wypożyczalni skafandrów i ocieplaczy. Agnieszka pełni także ważną rolę doradcy klienta detalicznego w naszych mediach społecznościowych.

Bio

W swojej pracy Agnieszka jest bardzo skrupulatna i zaangażowana w swoje zadania i postawione cele. Zawsze dąży po nitce do kłębka i zauważy każdy detal ważny w obsłudze swoich klientów. Agnieszka poświęca dużo czasu, także prywatnego na rzetelne wywiązywanie się z obietnic, każdego z klientów traktuje indywidualnie i z troską.

 

Aga ceni swoją pracę przede wszystkim za dynamikę i kontakt z aktywnymi ludźmi pełnymi pasji. Praca w Santi daje je możliwość wiązania pracy z pasją i przyjemnością jaką jest nurkowanie i bycie instruktorką. Największą satysfakcję w życiu dają jej przeprowadzane szkolenia nurkowe oraz wyszkoleni przez nią nowi adepci nurkowania.

 

W wolnych chwilach Agnieszka jest także artystką. Oprócz nurkowania i podróży jej pasją i zdolnością są rękodzieło, malarstwo, grafika, szydełkowanie, koronkarstwo, witraże oraz projekty wnętrz.

 

Jej marzeniem jest zamieszkać na wsi, nad jeziorem....no i zrealizować listę wymarzonych destynacji nurkowych.

Skoro jesteś na tej stronie, zdajesz sobie już sprawę, że Santi przetwarza Twoje dane osobowe. Jeżeli interesują Cię szczegóły tych procesów albo informacja o Twoich prawach, czytaj dalej.Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.