Sklep afterdive

Historia SANTI ma swój początek w potrzebie, w marzeniu, w pomyśle na zmianę, na przekraczanie granic. Ważna w niej zawsze była wiara we własne możliwości, w to co można osiągnąć dzięki przyjaciołom i ludziom, którzy nam zaufali od początku. W to, że można stworzyć coś lepszego i potrzebnego wszystkim, a dzięki temu osiągnąć sukces.

Legenda SANTI powstała z pasji, zaangażowania, konsekwencji i metodyczności. Z wiary w sukces i dzięki tym, którzy uwierzyli w nasze produkty. Reszta przychodzi sama.

Wszystkie produkty, które powstały w SANTI, powstały z myślą o nurkach i dla nurków. Każdy najdrobniejszy szczegół ma swoje funkcjonalne zastosowanie przy zachowaniu maksymalnej jakości wykonania.

Misja Santi

SANTI propaguje i popularyzuje nurkowanie techniczne wśród nurków na całym świecie. Wykraczamy poza utarte schematy i technologiczne ograniczenia. Najważniejsze jest bezpieczeństwo i komfort nurka. Najwyższa jakość naszych produktów im to zapewnia.

Marka SANTI to dla nurków technicznych – tych, którzy idą coraz dalej w swoim doświadczeniu nurkowym synonim najwyższej jakości i gwarancja, że sprzęt ich nie zawiedzie. Nurkowie na całym świecie od wybrzeży Kalifornii i Florydy po Koreę i Australię docenili jakość, funkcjonalność i ogromne doświadczenie, jakie włożone zostało w rozwój produktu, w którym dziś nurkują najlepsi.

Codziennie mamy na to nowe dowody:

grono świetnych ambasadorów marki, uznanie użytkowników, duże zainteresowanie i wsparcie dilerów, rosnące zainteresowanie w kręgach najbardziej doświadczonych i renomowanych organizacji nurkowych i profesjonalnych instytucji, dla których nurkowanie jest częścią ich pracy.

Wizja SANTI

Pozycja światowego Lidera w dostarczaniu najlepszego na świecie sprzętu do nurkowań technicznych na całym świecie.

Chcecie znać naszą tajemnicę?

Cała produkcja odbywa się w siedzibie firmy - sami wiemy najlepiej jak wyprodukować SANTI. Codziennie rozmawiamy o nowych potrzebach i wyzwaniach, osobiście pilnujemy jakości na produkcji i jesteśmy zawsze dyspozycyjni dla naszych klientów, słuchamy uwag. Codziennie staramy się być lepsi. 

Skafandry SANTI powstają z krawiecką precyzją – każdy jest indywidualnie krojony, klejony i testowany. Każdy powstaje z myślą o jego użytkowniku. Dzisiaj, będąc marką, ciągle zachowujemy procedury i sposób pracy małego zakładu z fundamentalną zasadą, że produkty mają być WYGODNE, FUNKCJONALNE, CIEPŁE I SUCHE! 

Zawsze staramy się być blisko – możecie spotkać nas na targach, imprezach organizowanych wspólnie z naszymi dystrybutorami, w siedzibie firmy, gdzie każdy jest mile widziany. Pracownicy działu serwisu chętnie pomogą wam zadbać o najlepszy stan skafandrów. Odpowiemy na każde pytanie i postaramy się zawsze spełnić wasze oczekiwania. SANTI to firma, w której najważniejszy jest nurek.

wartości

Wiarygodność, Bezpieczeństwo, Innowacja, Uczciwość, Pasja.

Przejdź dalej i poznaj naszą historię

Skoro jesteś na tej stronie, zdajesz sobie już sprawę, że Santi przetwarza Twoje dane osobowe. Jeżeli interesują Cię szczegóły tych procesów albo informacja o Twoich prawach, czytaj dalej.Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.