Sklep afterdive

Jak wybrać suchy skafander?

Popularność suchych skafandrów

Skafandry suche stają się coraz bardziej popularne wśród nurków. Nurkowie techniczni, nurkujący często na wrakach czy w jaskiniach, długo i w chłodniejszych wodach, wiedzą o tym doskonale. Osoby, które nurkują rzadziej, wolą krótsze nurkowania i w cieplejszych wodach też coraz chętniej wybierają suche skafandry.

 

Dlaczego warto wybrać suchy skafander?

Bo daje niesamowity komfort pod wodą- jest nam sucho, ciepło i komfortowo. A zalet jego użytkowania jest więcej.

Suchy skafander izoluje praktycznie w 100% ciało nurka od wody. Właściwości cieplne skafandra zależą od rodzaju materiału z jakiego został wykonany oraz zastosowanego pod spód ocieplacza. Używany jest do wszystkich rodzajów nurkowań, a w szczególności w chłodniejszych wodach oraz nurkowań głębokich. Wspaniale sprawdza się również w trakcie nurkowań, przy których temperatura powietrza jak i wody jest bardzo niska, jak np. nurkowanie podlodowe. Można powiedzieć, że jeżeli posiadamy suchy skafander, sezon nurkowy nigdy się nie kończy.

 

Jak wybrać najlepszy suchy skafander?

Jeśli zależy ci na komforcie podczas nurkowania, chcesz nurkować dłużej i głębiej, przede wszystkim czerpać nieograniczoną przyjemność z bycia pod wodą – to postaw na suchy skafander.

Chcemy ułatwić Ci przejście przez ten proces, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie manual, dzięki któremu będziesz wiedzieć na co zwracać uwagę i jak wybrać najlepszy suchy skafander.

Życzymy miłej lektury.

Skoro jesteś na tej stronie, zdajesz sobie już sprawę, że Santi przetwarza Twoje dane osobowe. Jeżeli interesują Cię szczegóły tych procesów albo informacja o Twoich prawach, czytaj dalej.Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.