Sklep afterdive

Kamil Kwapiński

Creative Manager

Z firmą Santi związany jest od 2016 roku kiedy to objął stanowisko grafika. Obecnie pracuje na stanowisku Creative Menagera oraz grafika w dziale marketingu. Kamil jest odpowiedzialny za tworzenie i pilnowanie wizerunku marki na całym świecie. Odpowiada za szeroko rozumiany marketing i wszystkie rzeczy graficzne i kreatywne zarówno dla marki SANTI jak i marki AVATAR.

Bio

Kamil w swojej pracy potrafi w opanowany i systematyczny sposób reagować na wszystkie bieżące potrzeby i zlecenia w dziale marketingu, zarówno te długofalowe i zaplanowane jak i takie, które trzeba zrobić, wykreować w ciągu kilku godzin w związku z nagłą potrzebą czy pomysłem, który się pojawia. Dystans i pozytywne nastawienie Kamila pozwalają nam na poczucie, że wszystko uda nam się ogarnąć na czas, pomimo wielorakości i ilości tematów marketingowych w naszej firmie.

 

Kamil lubi pracę w SANTI właśnie za tę nieprzewidywalność, a za razem stabilizację i dużą wolność oraz możliwość tworzenia.

 

W czasie wolnym od pracy Kamil bardzo lubi majsterkować, przerabiać motocykle i samochody. Jego pasją jest szeroko pojęte tworzenie. Sam buduje nawet swój dom. Lubi też wybierać się na spontaniczne wycieczki „przed siebie”.

 

Jego marzeniem na dziś jest po prostu prowadzenie spokojnego życia bez martwienia się co przyniesie kolejny dzień.

Skoro jesteś na tej stronie, zdajesz sobie już sprawę, że Santi przetwarza Twoje dane osobowe. Jeżeli interesują Cię szczegóły tych procesów albo informacja o Twoich prawach, czytaj dalej.Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.