Sklep afterdive

Mniej znaczy czasem więcej

Skafandry SANTI Ladies First w zestawie z szarą torbą Ladies First STAY DRY.

Skafandry LADIES FIRST zaprojektowane zostały z myślą o nurkujących kobietach. Innowacyjny, kobiecy krój z obniżoną linią talii i zakrzywionymi bocznymi klinami, które szczególnie podkreślają kobiecy kształt skafandra skradł do tej pory wiele serc naszych nurkujących klientek.

 

Dotychczas do każdego zamówienia dokładaliśmy do skafandra naszą wyjątkową, dopasowaną kolorystycznie czapkę, a także torbę do suchego skafandra w jednym z trzech wariantów kolorystycznych: FUKSJI, LIMONKI, SZARYM.

 

Podczas ostatnich 2 lat podjęliśmy wiele działań ekologicznych zmniejszających zużycie plastiku i materiałów, które można zastąpić innymi, innowacyjnymi rozwiązaniami, działając w ramach współpracy Mission 2020 i własnych zobowiązań wobec naszego  środowiska.

 

Idąc dalej w tym kierunku, zwracając uwagę także na aspekt zwiększenia efektywności i ekonomiki naszej firmy, postanowiliśmy zmniejszać ilości jednostek magazynowych w linii produktów SANTI.

 

Wśród wspomnianych produktów wytypowanych do redukcji znalazły się torby LF STAY DRY w kolorze FUKSJA (brak na magazynie) i LIMONKA (dostępne ostatnie sztuki), które zastąpione zostaną jednym uniwersalnym modelem torby LF w kolorze SILVER GREY, czyli szarym, pasującym do wszystkich kolorów naszej linii modeli damskich.

 

Niezmiennie do każdego skafandra Ladies First dodawana będzie oryginalna, dopasowana kolorystycznie czapka.

 

Skoro jesteś na tej stronie, zdajesz sobie już sprawę, że Santi przetwarza Twoje dane osobowe. Jeżeli interesują Cię szczegóły tych procesów albo informacja o Twoich prawach, czytaj dalej.Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.