Sklep afterdive

SANTI ponownie wspiera lokalne szpitale w walce z pandemią

SANTI wspiera pracowników publicznej służby zdrowia w walce z pandemią COVID-19

Cały świat zmaga się z trzecią falą koronawirusa. W związku z trendem wzrostowym zakażeń koronawirusem, jaki obserwujemy w ostatnich dniach, firma SANTI w obliczu walki z koronawirusem podjęła decyzję o ponownym nieodpłatnym wsparciu w postaci przekazania kombinezonów ochronnych ProSafe w różnych rozmiarach aby wspomóc lokalne szpitale w walce z wirusem. W miniony piątek SANTI przekazało łącznie około 300 kombinezonów o łącznej wartości ponad 100 tys. zł dla Zespołu Ratownictwa Medycznego przy Szpitalu w Wejherowie, Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku oraz szpitala tymczasowego AmberExpo w Gdańsku. To właśnie m.in. dzięki kombinezonom, służby zdrowia – pierwsza linia frontu walki z koronawirusem, będą mogły zabezpieczyć się przed zakażeniem i nieść pomoc osobom, które zachorują.

 

     

Nasze krawcowe to wspaniałe osoby, które chętnie włączyły się w inicjatywę. Dzięki zmobilizowaniu i pełnemu zaangażowaniu, zespół SANTI DIVING i SANTI ODZIEŻ ROBOCZA, w krótkim odstępie czasu zakończył szycie kombinezonów i umożliwił ich sprawne przekazanie - nie jest to jak wspomniano pierwsze wsparcie. W ubiegłym roku zdecydowaliśmy się wykorzystać całą wiedzę o skafandrach nurkowych i dołączyliśmy do ogólnopolskiej akcji #BiznesPomaga przekazując kombinezony do testów i wstępnego zaopiniowania aby jak najlepiej chronić personel medyczny.

 

Kombinezon ochronny SANTI

Głównym zadaniem kombinezonu ochronnego SANTI jest ochrona przed czynnikami zewnętrznymi. Jest to produkt w pełni zaprojektowany przez zespół specjalistów firmy SANTI. W pełni wodoszczelny oraz wyposażony w udogodnienia takie jak pętelka na kciuk, dodatkowy zewnętrzny kołnierz na nogawce zapobiegający dostawaniu się zanieczyszczeń do obuwia roboczego, pętelka na stopę utrzymująca nogawkę w prawidłowej pozycji, bryzgoszczelny zamek oraz ściągacze na nogawkach, rękawach i kapturze. Kombinezony wielorazowego użytku, wykonane są z tkaniny wodoszczelnej, z łatwo zmywalną powłoką zewnętrzną typu PU. Kombinezony zostały zaprojektowane w taki sposób aby umożliwić także dodatkowe oznaczenia zewnętrzne.

 

     

 „Kombinezony są przede wszystkim miękkie, dobrze dopracowane, nie ograniczają ruchów a prowadząc pojazd w masce, gdy się obracam, mogę w pełni kontrolować jazdę w odróżnieniu od innych kombinezonów, których także używamy. Gumki na kciuk są bardzo pomocne oraz gumki na nogawkach – gdy wysiadam z samochodu, nic się nie podciąga. W innych kombinezonach wysiadając z samochodu zza kierownicy to kombinezon jest podciągnięty do połowy łydek. Niby jest dobry, ale gdy usiądę i popracuję w nim to on się schodzi. Dysponujemy pomieszczeniem do dekontaminacji gdzie możemy czyścic i dezynfekować kombinezony i używać ich ponownie. Na początku używaliśmy tylko Waszych kombinezonów, szczerze powiedziawszy – uratowaliście nam życie.” - Mariusz Dąbrowny z ZRM przy Szpitalu Specjalistycznym im. F. Ceynowy w Wejherowie.

 

Pamiętajmy, dobro powraca!
Bądźcie zdrowi i dbajcie o swoich bliskich.

 

Kontakt:
Agnieszka Szymczyk, Specjalista ds. marketingu, Santi Sp z o o
e-mail: marketing@santidiving.com; tel.: +48 608 284 419
www.santidiving.com

Skoro jesteś na tej stronie, zdajesz sobie już sprawę, że Santi przetwarza Twoje dane osobowe. Jeżeli interesują Cię szczegóły tych procesów albo informacja o Twoich prawach, czytaj dalej.Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.