Sklep afterdive

WYNIKI SANTI Photo Awards 2023

Wyniki konkursu SANTI PHOTO AWARDS 2023 zostały ogłoszone!

 

Konkurs dobiegł końca, a my mamy przyjemność ogłosić zwycięzcę i pozostałych laureatów tego konkursu.

 

Wśród wielu utalentowanych uczestników

 

Kurt Storms

 

został zwycięzcą 12. edycji konkursu SANTI Photo Awards.

 

Zdjęcie Kurta Stormsa zdobyło 1217 Waszych głosów, co jest wyjątkowym osiągnięciem. Jego praca zachwyciła naszą społeczność i udowodniła jego niezwykłą kreatywność i umiejętność uchwycenia piękna podwodnego świata przez obiektyw aparatu. Oto lista innych utalentowanych fotografów, którzy byli tegorocznymi finalistami.

 

2.Viktor Lyagushkin


3.Kerstin Vanselow

 

4.Frank Aron

5.Mariona Yepes Daviu

6.Daniel Eisenreich

7.Taryn Schulz

8.Thomas Wolters

9.Martin Broen

10.Nicole Wächter

11.Everi Guidi

12.Sergio Riccardo

13.Uli Kunz


Gratulacje dla każdego z finalistów za ich wysiłki i pasję, którą wnieśli do tego konkursu. Wasze prace były inspirujące i niezwykle imponujące. Chcielibyśmy również podziękować wszystkim głosującym, którzy wzięli udział w wyborze zwycięzcy. Wasza aktywność i wsparcie były nieocenione.

Z niecierpliwością czekamy na więcej niesamowitych zdjęć od utalentowanych fotografów w przyszłości. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu SANTI PHOTO AWARDS 2023!

 

Zwycięskie zdjęcia można obejrzeć na stronie konkursu. Kalendarz 2024 z tymi zdjęciami będzie dostępny wkrótce.

 

 

Skoro jesteś na tej stronie, zdajesz sobie już sprawę, że Santi przetwarza Twoje dane osobowe. Jeżeli interesują Cię szczegóły tych procesów albo informacja o Twoich prawach, czytaj dalej.Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.