Sklep afterdive

Jacek Bronk

Obsługa klienta B2B, Szkoleniowiec

Pracuje w Santi od 2013 roku. Pierwsze kroki i doświadczenie zdobywał jako kierownik w dziale serwisu a po zdobyciu doświadczenia jako szkoleniowiec dilerów i centrów serwisowych Santi. Dziś oprócz roli szkoleniowej i doradczej pełni funkcję specjalisty do spraw obsługi klientów B2B – opiekuje się dilerami direct z różnych krajów, współpracuje z gronem naszych Brand Ambassadorów, konsultuje i wyjaśnia wszystkie zamówienia, w których dilerzy potrzebują naszego wsparcia, prowadzi aktywną współpracę z wszystkimi Centrami serwisowymi Santi.

Bio

Jacek, ze względu na dużą wiedzę techniczną dotyczącą naszych produktów, wcześniejsze doświadczenia w dziale serwisu i w obsłudze Santi Concept Store w Gdyni, częste wyjazdy na demo-days oraz targi jest osobą, która wielu jest w stanie zastąpić choć na chwilę, bo zna wiele z aspektów pracy w Santi. Jest zawsze chętny do pomocy i pozytywnie nastawiony do zleconych zadań.

 

Jacek sam zresztą wyznaje, że lubi pracę w Santi za jej unikalność, różnorodność celów do wykonania każdego dnia, możliwość szerokiego rozwoju, okazję do poznania nowych ludzi z całego świata i pracę z najlepszymi nurkami.

 

W czasie wolnym od pracy najbardziej lubi spędzać czas pośród natury. Uwielbia wycieczki piesze z przyjaciółmi, majsterkowanie a jego zainteresowania to kemping, bushcrafting, survival i jazda rowerem, które kiedyś nawet sam konstruował. Największą satysfakcję daje mu świadomość, że każdego dnia może robić coś co w dalszej perspektywie zmienia życie jego i jego bliskich na lepsze.

 

Marzeniem Jacka jest założyć rodzinę i zamieszkać w leśnych ostępach w drewnianym domku z kominkiem i małą gromadą zwierzaków.

Skoro jesteś na tej stronie, zdajesz sobie już sprawę, że Santi przetwarza Twoje dane osobowe. Jeżeli interesują Cię szczegóły tych procesów albo informacja o Twoich prawach, czytaj dalej.Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.